Nabór na stanowisko płacowo-kadrowe
11.07.2019
Zespół Szkół Technicznych w Słupsku ogłasza nabór kandydatów na stanowisko specjalisty ds. płac i kadr w dziale księgowości. Więcej informacji tutaj.


Badania lekarskie
11.07.2019
Komunikat dla kandydatów starających się o przyjęcie
do technikum i branżowej szkoły I stopnia


W związku z informacją przekazaną przez Dyrektora Samodzielnego Publicznego Miejskiego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Słupsku o niemożności wykonania badań i wydania zaświadczeń lekarskich zawierających orzeczenia o braku przeciwwskazań do podjęcia praktycznej nauki zawodu do dnia 10 lipca 2019 r., wydłuża się termin dostarczenia zaświadczeń w nieprzekraczalnym terminie do dnia 14 sierpnia 2019 r. do godz. 12:00.


Podręczniki na rok szkolny 2019-2020
05.07.2019
Poniżej znajdują się spisy podręczników do klas I na przyszły rok szkolny. Podręczniki zostały podzielone w zależności od typu szkoły do jakiej dostał się uczeń:

Klasy po Szkole Podstawowej
Branżowa Szkoła Zawodowa
Liceum Plastycze
Technikum

Klasy po Szkole Gimnazjalnej
Branżowa Szkoła Zawodowa
Liceum Plastycze
Technikum


Konkurs Polska w Unii
03.07.2019
W tym roku maj był miesiącem upamiętniającym 15-lecie wejścia Polski do Unii Europejskiej. Z tej okazji Uniwersytet Gdański zorganizował wojewódzki konkurs pt. „Polska w Unii”. Konkurs składał się z trzech etapów. Pierwszy odbył się w szkole, a dwa następne na uniwersytecie. Spośród uczniów naszej szkoły ZST reprezentowały uczennice klasy III technik organizacji reklamy: Daria Dworak, Aleksandra Prostak, Laura Wasik oraz Klaudia Zirotzka.
W II etapie konkursie wzięło udział 365 uczniów z regionu pomorskiego.
9 maja na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytety Gdańskiego w Sopocie zorganizowane zostały Obchody Dnia Europy „15 lat Polski w Unii Europejskiej” pod patronatem JM Rektora Uniwersytetu Gdańskiego z udziałem Pani Małgorzaty Kidawy - Błońskiej Wicemarszałka Sejmu RP. Obchody powiązane zostały z debatą na temat przyszłości Unii i jej znaczenia w życiu młodych ludzi, a całość została zakończona podsumowaniem wyników konkursu i przekazaniem uczestnikom nagród.
Nadzór nad przebiegiem konkursu i opiekę merytoryczną nad uczniami sprawowała prof. Aleksandra Adler. Uczennicom serdecznie gratulujemy wiedzy i zaangażowania.
Gala Konkursu JA
11.06.2019Wyniki Konkursu JA
07.06.2019
Aby pobrać protokół z KONKURSU JA kliknij tutaj


Ogłoszenie o pracę
07.06.2019Konkursy,konkursy,konkursy! JĘZYKI OBCE
28.05.2019
Silna reprezentacja naszej szkoły złożona z uczennic klas 3 TF i 3 TOM wzięła udział w dwóch konkursach wiedzy:

1. Konkurs wiedzy o krajach niemieckojęzycznych- zorganizowany przez Zakład Filologii Germańskiej Akademii Pomorskiej w Słupsku
Nikola Solak-3 TF
Daria Radzikowska-3 TF
Patrycja Taras- 3TF
Dziewczyny wykazały się bardzo dobrą znajomością obszaru,kultury,zwyczajów krajów DACHL i zdobyły wyróżnienia oraz otrzymały atrakcyjne nagrody.

2. Konkursu wiedzy „Ścieżkami Rosji...” zorganizowany w siedzibie Instytutu Neofilologii Akademii Pomorskiej w Słupsku odbyła się XII edycja Dwuetapowy (pisemny i ustny) konkurs drobiazgowo sprawdzał znajomość kultury, historii, geografii oraz realia rosyjskiego obszaru językowego. Naszą szkołę wspaniale reprezentowały
Weronika Kozak-3 TF
Michalina Michułka- 3 TF
Klaudia Zirotzka- 3 TOM
Laureatom i uczestnikom konkursu wiele radości sprawiły – przyznane w uznaniu ich ogromnej wiedzy i doskonałej znajomości realiów Rosji – nagrody.

3. Weronika Kozak z klasy 3 TF zdobyła
III miejsce w Konkursie recytacji wierszy rosyjskich poetów z okazji 220.rocznicy urodzin A.S.Puszkina " Zołotaja strofa" zorganizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną oraz Centrum Kultury i Języka Rosyjskiego w Słupsku.
Ogromne gratulacje za zaangażowanie, poszerzanie własnej wiedzy, przygotowanie do konkursów!
Anetta Bengier
Instrukcja reagowania w sytuacjach szczególnego zagrożenia
20.05.2019
Aby pobrać instrukcję, kliknij tutaj.


Mozaika Możliwości
15.05.2019
"Mozaika Możliwości" to wystawa łącząca przedmioty z zakresu Liceum Plastycznego działającego od czterech lat przy Zespole Szkół Technicznych w Słupsku. Wyeksponowane prace powstały w ciągu roku szkolnego 2018 / 2019 przy współpracy ucznia z nauczycielem. Dzięki utworzonemu dialogowi mogły ujawnić się różne zdolności, ale też trudności, które dzielnie pokonywały obie strony. W czasie wystawy będziemy mieli możliwość pochwalić się naszymi pierwszymi w historii szkoły dyplomami oraz pracami z różnych specjalności artystycznych, które wyznaczali nauczyciele. Odpowiedź ucznia na postawione wyzwanie otwiera możliwość dalszej rozmowy. Nie wszystkie zadania muszą być perfekcyjnie wykonane: do doskonałości dochodzimy przez lata, a samo działanie jest godne pochwały. 
Prace powstały pod bacznym okiem nauczycieli: Sławomira Góry, Igora Piotra Salaty, Anny Sujeckiej, Katarzyny Tomasiak, Kingi Zaborowskiej.
Zapraszamy na wystawę !!!
<< Poprzednie 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Nast�pne >>

Content Management Powered by CuteNews


Projekt pn."E-administracja, E-szkoła - wdrożenie interaktywnych usług administracji elektronicznej oraz dzienników elektronicznych w Mieście Słupsku."
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013.

Copyright by ZST 2004-2014